wróć do wiadomości


[anime] Zdjęcia aktorów ze sztuki kabuki.

Pojawiły się pierwsze zdjęcia aktorów w kostiumach ze sztuki kabuki Naruto, która będzie miała swoją premierę w sierpniu w Tokio, można je zobaczyć poniżej. Madarę zagra Ichikawa Ennosuke IV oraz Ainosuke Kataoka, w rolę Naruto wcieli się Minosuke Bandou, a jako Sasuke zobaczymy Hayato Nakamurę. Sztuka zadebiutuje w sierpniu i będzie odgrywana na deskach teatru Shinbashi Enbujou w Tokio. Scenariusz napisze i reżyserią zajmie się G2. Jest to kolejna tego typu adaptacja sławnej anime i mangi – wcześniej tej klasycznej formy sztuki teatralnej doczekało się równie legendarne co Naruto dzieło Eiichiro Ody, One Piece, które zostało wystawione w 2016 roku i jego adaptacja okazała się sporym sukcesem. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 16.04.2018

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rock lee, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero Academia, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.