wróć do wiadomości


[anime] Zapowiedź dalszych wydarzeń (spoilery).

Pojawiła się nowa ilustracja przewodnia, a także wprowadzenie do arcu „Kawaki: Przebudzenie Outsutsuki”. Wprowadzenie: „Podczas gdy wojna z Karą wciąż wzbiera na sile, więź łącząca Kawakiego i Boruto, posiadaczy Karmy, również coraz bardziej się pogłębia. Mimo że przy każdej okazji się ze sobą kłócą, podjęli decyzję, że będą współpracować. W międzyczasie Jigen, przywódca Kary, powoli zaczyna przechodzić do działania, by zrealizować swoje cele. Jako że jego zdolności bojowe są nie z tej ziemi, nawet najsilniejsi shinobi na świecie, Naruto i Sasuke, mimo połączenia sił nie potrafią sprostać mu w walce. Tak oto ten tajemniczy mężczyzna w najgorszym możliwym momencie obiera na cel Wioskę Liścia. Jednak nie poluje tylko na Kawakiego i Boruto, jak można by się spodziewać - cała wioska zostaje uwikłana w konflikt i ponownie musi stawić czoła rzezi i potwornościom wojny. Co kieruje Jigenem? Jaki jest jego cel? I jaką tajemnicę skrywa Karma? W końcu z hukiem rozpoczyna się decydująca bitwa Jigena z Boruto i jego przyjaciółmi!”. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 21.06.2021

comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rock lee, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kimetsu no Yaiba, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, The God of High School.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.