Odcinek specjalny Naruto 007 "Naruto Soyopuuden: Naruto, dżin i trzy życzenia":


Seria: odcinki specjalne Naruto.
Numer odcinka: 007.
Polski tytuł odcinka: Naruto Soyopuuden: Naruto, dżin i trzy życzenia.
Japoński tytuł odcinka: 劇場版NARUTO-ナルト-そよ風伝 ナルトと魔神と3つのお願いだってばよ!! (gekijouban naruto soyopuuden: naruto to mashin to mitsu no onegai dattebayo!!).
Data premiery: 31.07.2010.
Czas trwania odcinka: około 15 minut.
Opening: brak danych.
Ending: brak danych.
Powiązania z mangą: filler.
Opis odcinka: akcja epizodu toczy się w pierwszej części Naruto. W odcinku nasz główny bohater znajduje lampę dżina...
Informacje dodatkowe: odcinek zostanie nadany przed czwartym filmem kinowym Naruto Shippuudena, który będzie miał swoją premierę 31.07.2010.
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Rozczochrany oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Rozczochrany oglądaj [HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Rozczochrany oglądaj [HD]
ONLINE vk [TMJ] Rozczochrany oglądaj [HD + SD]


comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rock lee, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.