Wybór najlepszego endingu z Naruto

Tytuł konkursu: „Wybór najlepszego endingu z Naruto”.
Rozpoczęcie: 11.06.2010.
Zakończenie: 18.06.2010.
Stan: zakończony.
Nagrody: brak.
Opis: wybieramy najlepszy ending z Naruto. Zapraszam do przypomnienia sobie wszystkich utworów, można je znaleźć tutaj.
Wyniki: pierwsze miejsce, co było do przewidzenia, zajął rewelacyjny ending "Wind" w wykonaniu Akeboshi. Warto dodać, że jest to pierwszy, i jak dotąd najlepszy, ending z Naruto. "Wind" otrzymał aż 18% głosów. Kolejne trzy miejsca zajęły: "BACCHIKOI!!!" autorstwa DEV PARADE (14%), "For You" by AZU (11%) oraz "Jitensha" w wykonaniu Oreskaband (10%). Dziękujemy wszystkim za oddane głosy i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Pełna lista wyników:

Dodano: 11.06.2010
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rock lee, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Eden's Zero, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Kimetsu no Yaiba, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, The God of High School.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.