Film Kinowy Naruto Shippuudena 07 "Ostatni":


Seria: filmy kinowe Naruto Shippuudena.
Numer odcinka: 07.
Polski tytuł odcinka: Ostatni.
Japoński tytuł odcinka: THE LAST -NARUTO THE MOVIE-.
Data premiery: 06.12.2014.
Czas trwania odcinka: 95 minut.
Opening: brak.
Ending: "Hoshi no Utsuwa" w wykonaniu Sukima Switch.
Powiązania z mangą: brak, jednakże film należy do kanonu, jest to zwieńczenie Naruto napisane przez Masashiego Kishimoto, który nakreślił przedstawioną w nim historię.
Dodatkowe informacje: film wieńczący Naruto Shippuudena i zarazem pierwszy obraz Naruto skupiający się na miłości. Najlepiej obejrzeć go po zakończeniu Wielkiej Wojny Shinobi. Film, a konkretnie jego epilog, jest również wprowadzeniem do Nowej Ery Naruto, czyli kontynuacji skupiającej się na pociechach głównych bohaterów serii. W jej skład wejdzie między innymi kolejny film kinowy, „Boruto”, a także standardowa seria telewizyjna.
1563667438
STAN FILMU:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Rozczochrany oglądaj [HD]
ONLINE openload [TMJ] Rozczochrany oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Rozczochrany oglądaj [HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Rozczochrany oglądaj [HD]


comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rock lee, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.