wbijam.pl

Boruto 282 "Sasuke Retsuden: Infiltracja":


Seria: Boruto.
Numer odcinka: 282.
Polski tytuł odcinka: Sasuke Retsuden: Infiltracja.
Japoński tytuł odcinka: サスケ烈伝・潜入 (sasuke retsuden・sen'nyuu).
Data premiery: 08.01.2023.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Shukuen" by Asian Kung-Fu Generation.
Ending: "Mata ne" by Humbreaders.
Powiązania z mangą: oparte na powieści.
Opis odcinka: „By uratować Naruto, który zapadł na nieznaną chorobę, Sasuke zmierza do Instytutu Astronomicznego Tataru, starego obserwatorium badawczego zlokalizowanego w kraju Redaku. Teren jest odcięty od świata, gdyż kręci się tam uznawany za wymarłego dinozaur. Menou nadzoruje więźniów, którzy są zmuszani do ciężkiej, katorżniczej pracy. Ocalały z klanu Uchiha dostaje się do obiektu jako jeden z więźniów. Mędrzec Sześciu Ścieżek, protoplasta Ninshuu, zgodnie z prastarymi zapiskami został kiedyś dotknięty przez tę samą dolegliwość, co Naruto. Został jednak uleczony właśnie w miejscu, do którego udał się Sasuke. Tak oto ojciec Sarady próbuje zdobyć wskazówki, które mogłyby mu pomóc uleczyć przyjaciela...”.
1708469608
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Oozora oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Oozora oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Oozora oglądaj [HD]
ONLINE mega [TMJ] Oozora oglądaj [FHD]

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rock lee, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.