Seria: Boruto. Numer odcinka: 246. Polski tytuł odcinka: Poważna strata. Japoński tytuł odcinka: 痛手 (itade). Data premiery: 24.04.2022. Czas trwania odcinka: około 25 minut. Opening:"Gold" by FLOW. Ending:"Twilight Fuzz" by This is Japan. Powiązania z mangą: kanon (odcinek we współpracy z Masashim Kishimoto). Opis odcinka: „Boruto i jego towarzyszom udało się przetrwać trudną bitwę. Jednak, choć zdołali zmusić siły Funamushiego do odwrotu, zapłacili za to bardzo wysoką cenę. W tym samym czasie, na wodach graniczących z Krajem Wody, mizukage Choujyuurou wraz ze shinobi z Wioski Mgły trwają w impasie ze zgromadzonymi piratami. Mimo że taka była ich taktyka, Tenma nie może ukryć frustracji z wolnych postępów w bitwie. Jego szwagier, Isari, zaleca mu cierpliwość i wyczekiwanie na odpowiedni moment. Jednak Tenma pragnie spełnić pokładane w nim przez jego teścia i głowę klanu, Araumiego, nadzieje. Tak oto przechodzi do działania, by jednym posunięciem przyspieszyć postęp bitwy...”.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.