Zdjęcia ze studia Masashiego Kishimoto.

Poniżej prezentuję zdjęcia z miejsca pracy, w którym przez 15 lat mistrz Masashi Kishimoto i jego współpracownicy rysowali mangę Naruto. Wyobrażenie o ciasnym, dusznym pokoiku należy odłożyć na bok - studio jest przestronne, świetnie wyposażone i urządzone w dobrym stylu, by artystom nie brakowało motywacji do pracy i nasza ulubiona seria mogła być jeszcze lepsza. Na pierwszym zdjęciu znajduje się sam sensei!


Dodano: 11.11.2014

comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rock lee, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero Academia, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.