Takeuchi Junko, czyli najbardziej znana kobieta ninja świata.

Kim jest Takeuchi Junko? Czym zasłużyła sobie na miano najbardziej znanej kobiety ninja świata? A czy zastanawialiście się kiedyś, kto tak naprawdę odpowiada za pewny siebie, nieco arogancki, ale mimo wszystko ciepły głos Naruto Uzumakiego? Z pewnością część fanów będzie zdziwiona (a reszta zszokowana), że seiyuu głównego bohatera naszego ulubionego anime to kobieta - właśnie wspomniana wcześniej Takeuchi Junko. Mimo że powszechnie wiadomo, jak wielkie umiejętności modulowania głosu posiadają japońscy (i nie tylko) aktorzy głosowi, to Takeuchi osiągnęła na tym polu prawdziwe mistrzostwo i specjalizuje się właśnie w dubbingowaniu postaci chłopców i młodych mężczyzn - oprócz Naruto jej głosem mówi między innymi Gon Freecss z HunterxHunter oraz Sabo z One Piece. By każdy mógł przekonać się o wysokich umiejętnościach Junko na własne oczy, przygotowałem dla Was krótki film z nagrywania dźwięku do szóstego filmu kinowego Naruto Shippuudena "Droga do ninja" - gdyby ktoś nie rozpoznał: postać po prawej to Morikawa Toshiyuki odpowiedzialny za głos Minato, postać w środku to właśnie Takeuchi Junko, natomiast osoba po lewej to Shinohara Emi (Kushina Uzumaki). Reportaż możecie obejrzeć tutaj lub tutaj. Poniżej prezentuję również kilka zdjęć naszej seiyuu:

Dodano: 11.11.2014

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rock lee, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero Academia, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.