Wybrane opinie/recenzje użytkowników po zakończeniu Naruto Shippuudena:

Popłakałam się. Nie mogę uwierzyć, że to już koniec wszelkich odcinków dotyczących Naruto... (Bo teraz będzie o Boruto) Tyle lat, tyle odcinków, emocji, bohaterów... Chciałabym jeszcze raz to przeżyć, od nowa, ale wiem, że nie będzie to już takie samo uczucie, jak po raz pierwszy. Ta niecierpliwość czekając na nowe odcinki... Ta ekscytacja po openingach... I złość, kiedy... (więcej)

Dodano: 28.03.2017

Przysiadając do tego małego wypracowania, opisu czy jakkolwiek inaczej to nazwać myślałem o wielu rzeczach, które chciałbym tutaj zawrzeć, przytoczyć, ogólnie ujmując - podzielić się swoimi wrażeniami z innymi. Doszedłem jednak do wniosku, że nie da się wymienić wszystkiego z okresu 15 lat. Jedno jednak mogę powiedzieć. Koniec tej serii zostawi wyrwę w moim sercu, której żadne inne anime nie wypełni. Mam 22 lat, samo anime trwa grubo ponad dekadę, a mimo to wciąż jest na topie. Nieliczni mogą się pochwalić tym samym, ale tylko ta seria ma to coś, czego nie posiada żadna inna, jednakże nie jestem w stanie powiedzieć, co to jest, bo podobno uczuć nie da się przelać na papier, a przynajmniej wydaje się to trudne. Wielu postrzega to anime jako słabe, dla innych to anime wszech czasów... (więcej)

Dodano: 27.03.2017

Dla mnie osobiście to nie tylko zwykłe kolejne anime, ale seria, do której mam i zawszę będę mieć sentyment! Kończy się właśnie pewien etap tego anime, ale z drugiej strony pokrzepia mnie fakt, iż czeka nas jeszcze seria „Boruto”. Co prawda to nie będzie już to samo, ale bohaterowie, których tak kochamy, nie znikną. Zostaną być może oddaleni na drugi plan, jednak poznamy nowe postacie, które z pewnością również polubimy. Trochę dziwnie się czuję, pisząc to wszystko. Cały czas nie dopuszczam jeszcze całkowicie do siebie myśli : „Hej, to dziś! Dziś jest ten dzień! Właśnie kończy się Naruto Ship... (więcej)

Dodano: 23.03.2017

Do góry

Do góry